Festiwal 2021

Ważne informacje

Opublikowano 02.12.2020

Zdjęcie postu z kategorii FestiwalFot. .

Szanowni Państwo,

            Wiele dzieje się w naszej rzeczywistości, ale - zgodnie z obietnicą - nie tracimy ducha i szykujemy się do naszego muzycznego i barwnego wydarzenia, jakim jest 43. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzyki Dawnej SCHOLA CANTORUM 2021.

            Zdajemy sobie sprawę z tego, że wskutek wprowadzenia wielu obostrzeń, w tym nauczania zdalnego, zespoły nie spotykają się na zwyczajowych zajęciach, nie mają więc pełnej możliwości przygotowania się do Festiwalu, nagrania programu i przesłania go w określonym w Regulaminie terminie. Dlatego też postanowiliśmy przedłużyć termin zgłoszeń i w ten sposób zachęcić jeszcze niezdecydowanych oraz umożliwić przygotowanie i nagranie programu w stopniu dla Was co najmniej satysfakcjonującym.

            Informujemy jednocześnie, że 43. Festiwal odbędzie się w innym, niż planowany pierwotnie, terminie, będzie miał on formę zdalną - z wykorzystaniem nagrań prezentacji konkursowych według zasad określonych Regulaminem.

            O wszystkich nowych terminach poinformujemy po 18 stycznia 2021 r., gdy będzie, na co mamy nadzieję, w miarę określona sytuacja epidemiczna w kraju, liczymy również na powrót do nauczania stacjonarnego w szkołach  i placówkach.

            Tym samym wydłużamy termin nadsyłania prac plastycznych na konkurs  TWÓRCZOSĆ PLASTYCZNA INSPIROWANA MUZYKĄ DAWNĄ.

            SCHOLA CANTORUM jest wartością, której nie chcemy i nie możemy zaprzepaścić, a Miasto Kalisz wciąż chce być muzyczne i barwne – muzyką   i sztuką średniowiecza, renesansu i baroku.

Najnowsze posty

29. Konkurs "Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną"

29.12.2023

45. SCHOLA CANTORUM Międzynarodowy Festiwal Zespołów Muzyki Dawnej im. Tadeusza Krokosa

29.12.2023

[ODWOŁANE] XVIII Ogólnopolskie Letnie Warsztaty Muzyki Dawnej

05.04.2023

28. Konkurs "Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną"

16.02.2023